Sesja TFP

Sesja TFP to sesja darmowa która ma na celu rozbudowę portfolio. Zarówno fotograf jak i modelka oraz wizażystka, poświęcają swój czas i umiejętności w celu stworzenia pięknych zdjęć do swojego portfolio. Eliza napisała do mnie czy możemy wykonać taką sesję, a, że miałem trochę wolnego czasu to zgodziłem się na taką współpracę i nie żałuję.

Bez doświadczenia

Od tej sesji jaki i od Elizy nie oczekiwałem zbyt wiele, ponieważ była to pierwsza w życiu sesja zdjęciowa Elizy. Eliza to Młoda, piękna, ambitna dziewczyna ale kompletnie bez doświadczenia. Jednak nie było to dla nas przeszkodą aby zrobić wspaniałe zdjęcia, z których mam nadzieję, że oboje jesteśmy zadowoleni. Była to sesja TFP na której oboje się uczyliśmy i testowaliśmy nowe rzeczy. A mimo to materiał z sesji wyszedł świetnie.

HighFashion

Patrząc na Elizę to ze swoja urodą i warunkami mogła by spokojnie chodzić po największych modowych wybiegach. Musi tylko nabrać więcej pewności siebie. Liczę, że wykorzysta potencjał który w niej drzemie. I uda jej się wypłynąć na szerokie wody. Kibicuję Elizie, i życzę aby się jej wszystko udało.

Apetyt rośnie w miarę...

Po obróbce czuję mały niedosyt, gdyż mam wrażenie, że nie wykorzystaliśmy pełnego potencjału urody Elizy. Mam nadzieję, że Eliza trafi jeszcze przed mój obiektyw i bogatsi o nowe doświadczenia stworzymy jeszcze lepsze kadry. Teraz wszystko w jej rekach to jak potoczy się jej kariera zależy tylko od niej.